Bonacibo Mama Kullabip Da Memnun Olmama Sebepleriniz

pinarcaya

Bonacibo mama kullanip memnun olmama sebepleriniz neler?

8 CEVAP

Gamzessven

Bu mamanın içeriğinde et olmamayı geçtim zararlı bir sürü şey var. Faydası yok zararı var. İshal yapıyor, ağzı-dışkısı çok kötü kokuyor. Tüyleri cansız oluyor ve çok dökülüyor. Bence de kullanmamalısınız :(

minnoskoss_123

Çok eskiden köpeğime alıyordum. Şimdi almıyorum çünkü tüylerde döküntü yapıyormuş ve içeriği çok kötü. Sakın almayın.

Gamzessven

Matisse yeterli bol sağlık olsun inşallah :)

pinarcaya

Ben sokakta buldugum bir anne kediyi dogum yapinca eve aldim bi ayligina. Bonacibo mama verdim. Kedi ishal ve bir turlu geciremedim. Bugun acaba mamadan kaynakli mi diye dusunup baska mama vermeye basladim. Bikac gune gecmezse veterinere gitcem. Bu mamada boyle bir sorun yasayan oldu mu diye merak ediyorum.

pinarcaya

Bugun biraktim. Umarim yeni mamasi iyi gelir.

pinarcaya

Bu sokaktan 2 ayligina aldigim bir anne kedi. Orijen acana keske alabilsem hepsine. Matisse aldim. Bugun verdim ilk defa. Umarim gecer bir an once.

minnoskoss_123

Orijen, Acana kullanabilirsiniz. Fakat fiyatı biraz yüksek. Eğer pahalı gelirse N&D veya Matisse alın:)

7anka

Kısırlaşmış kediler için diyet mamaya başladık. Tamam her mama değişiminde dışkı sorunu normal ama 2 kg lık paket bitti, ishali bitmedi!