Kedim Evin Kapısı Açıkken Ben Farketmeden Hemen Dışarı Çıkmış Nasıl Geri Getirebilirim?

Chia

Evimin kapısı açıkken kedim kaçmış 5.katta oturuyorum evi aradım yok kedimi nasıl geri getirebilirim?

5 CEVAP

Chia

Teşekkurler bir tane komşumuz sokak kedisi sanıp içeri almış yani bulduk

Sedanurdrl

bizimkisi tarzan gibi kapı açık görmeye versin ışık hızıyla gidiyor fark edemiyoruz. Her kapı açıldığında kaçtığını bildiğimiz için hemen peşinden gidiyoruz sonra paşa paşa eve geri dönüyor

-Asil-

Apartmanı iyice aradınız mı ? Çatı katı bodrum merdiven altı gibi yerlerde de olabilir apartman kapısı açık değilse. çıkıp aramanız gerekiyor çevrenizdekilere de söyleyin. Eğer alışkın değilse ve korkuyorsa zaten bir yere saklanmıştır özellikle tenhayken ( Hava karardıktan sonra ya da günün ilk saatleri) mama ile seslenerek arayabilirsiniz İnşallah geri gelir ya da siz bulursunuz

dumanmia

Benimki de tam aksine kafasını açık kapıda uzatmaya bile korkuyor :D

-Asil-

Bizimki deli gibi korkmasıa rağmen apartmana kaçıyor ve merdiven boşluğuna giriyor çıkmıyor da hiçbir şekilde her kapı açıldığında ya biri tutuyor ya yavaşça açıp çıkmasını engelleyerek içeri giriyoruz keşke vazgeçse bu huyundan :) ayrıca bulmanıza sevindim daha dikkatli olun lütfen