Mattise Kedi Mamasındaki Protein Oranı

dumanmia

Arkadaşlar mattise kedi maması kullanan varsa içeriğinde % kaç protein olduğunu yazabilir mi? Yavru veya yetişkin farketmez ikisinden biri veya ikiside.

6 CEVAP

dumanmia

Aynen öyle yazık...

Sselin1

https://www.farmina.com/tr/kedİnİz-İÇİn/matisse/155-tavuklu,-pİrİnÇlİ.html farminanin sitesine girip içeriğini inceleyebilirsiniz.

Gamzessven

Yetişkin tavuk-hindili %32
Kitten %36

Gamzessven

Mamanın satıldığı sitelerde açıklama kısmında yazıyor

dumanmia

Teşekkür ederim siteyi de inceledim.

minnoskoss_123

@Kediboncuk kullanıcısına bakmayın. Kendisi Orijen, Acana, N&D, Matisse mamalarını kötüleyip Goody, Whiskhas gibi markaları kullanan bir arkadaştır.