Kedi Yıkamak

Dondurmacik

Arkadaşlar merhaba bir iran kedisi sahiplendim tüyleri oldukça sağlıklı düzenli tarıyorum kaliteli mama veriyorum tüylerini yıkamam gerekir mi

7 CEVAP

pinarcaya

Hayir tam tersi yikamamaniz gerekir. Onlar yalanarak temizleniyor.

Gamzessven

Yıkamayın iyilikten çok kötülük oluyor. Çok stres yapıyorlar

dumanmia

Kedilerin tüyleri bireye bulanmadıkça yıkanma zaten kendilerini yalayarak temizliyorlar.

minnoskoss_123

Tüylerine birşey olmadıkça asla yıkamayın.

Benimki dışarı çıkıp geliyor bende yazın yıkatmak istiyorum baska kediler topraga cis yapiyor oda oralarda oynakliyo :D bence sizin yikatmaniz icin bir neden yok

guineapigela

Kediler gerekmedice yikanmaz

hanife38

Kediler yıkanmaz ama tozları var tüylerinin üstüne döküp biraz masaj yapıyorsunuz sonrada tarayınca hem çok güzel kokuyorlar gelde yıkanmış gibi temiz oluyorlar