Kedim Sürekli

Kedim 6 aylık erkek sürekli oyun oynamak istiyor. Oynamadığımızda pencereden bakıyor ağlaya ağlaya miyavlıyor odaları geziyor. Sanırım kızgınlığa da girdi. Sürekli oyun oynayacak hal de kalmıyor bizde çalışıyoruz. Nasıl sıkılmasın önleyebiliriz.kendi kendine oynamıyor. Oyuncaklarla.

12 CEVAP

Sselin1

Eger imkaniniz varsa bir kedi daha sahiplenebilirseniz çok iyi olur onun icin ne kadar sevip oynasakta kendi türünden bir canlıyla zaman gecirmesi cok farkli.

Cansumuezza

tam oyun yaşı. benim kedim 1 yaşına girecek hala onu oynatmadan uyumuyorum mesela yoksa gece sıkılıyor. çalışsakta yorulsakta artık bu sorumluluğu aldık biraz oynayın zaten hemen yoruluyorlar. en azından lazerle oynatın on dk zaten enejinin çoğunu atacaktır.

Gamzessven

Bence kızgınlığın da etkisi olabilir. Zaten kızgın olmasalar bile bebekken hep oyuncu oluyorlar. Büyüyünce çok arayacağız oynatmak lazım bu aylarda :)

Öğretmenim çocuklar bütün enerjimi alıyor. O yüzden eve gelince koltuktan kalkamıyorum inanın. Lazer bende düşündüm ama yakalayamadıkları için psikolojileri bozuluyormuş. Ama attığınız linklere bakıcam teşekkürler

minnoskoss_123

Bunlar var otomatik kedi oyuncakları.

minnoskoss_123

Ben bunu önüne koyuyorum gördükçe saldırıyor:) Link: https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-pelus-fare-kedi-oyuncagi-fare-5cm.html

Cansumuezza

sonuçta o artık sizin çocuğunuz sayılır.bende o yüzden korkuyordum sma psikolojisi falan bozulmadı. hatta baya enerjisini atıyor eğleniyor

Zaten oynatıyorum sadece yetmiyor. Demek istedim :)

Cansumuezza

seken küçük toplardan alabilirsiniz benim ki çok seviyor. atıyorum taa koridorun ucuna kadar koşuyor alıyor geri getiriyor falan :)

Anonymus552223

Oyun oynayan hallerini ozleyeceksiniz ilerde. Benim kedim 6 yasinda eskisi kadar oyun oynamiyor, top atiyom bakiyor oyle gidip yakalamaya üşeniyor, sadece mama istemek icin yerinden kalkiyo.. suan sizinki kucuk daha, en hareketli zamanlari, hep boyle olmayacak

Topu getirmiyor keşke getirse :)) hareket etmemi istiyor yada elimi ısırıyor. Oyuncak aldım şimdi birde kaybetmese