Yavru Kedi Mama Önerisi

nidaxu

Anket

matisse
(7 oy)
brit care
(2 oy)
Toplam (9 oy)

fiyat performans açısından en uygun mamayı bulmaya çalışıyorum proplan kullanıyorum şu an ve açıkcası pişmanım burda okuduklarımdan dolayı başka mamalar da önerebilirsiniz

4 CEVAP

minnoskoss_123

Fiyat önemli değil derseniz; “Orijen, N&D veya Acana” kullanabilirsiniz. Ama şimdiden söyleyeyim biraz pahalı. Ben maalesef bu mamaları alamıyorum. Fakat bu mamalara eş değer Matisse var. Fiyatı uygun. Onu kullanıyorum:) Bu arada ProPlan’ı bırakmanız çok iyi olmuş. Maalesef içeriği berbat olup sahipleri hayvanlar üzerinde deney yapıyor>:(

Sselin1

Kalite olarak yakin mamalar ama brit care'ı kediler genel olarak begenmiyor. Benim kedilerim sevmemisti. Ayrica ilerde balikli mamaya gecmek isterseniz bu anlamda guzel bir secenegi yok. Ama icerigi temiz yavru kedi mamasida gayet besleyici. Kediniz hangisini severse onunla devam edin bence.

Cansumuezza

brit care güzel mama ama doğru düzgün severek yemiyor her kedi. benimkide yememişti mesela baktım inceledim bende mamaya haklıda sanki :) denemeden alacaksanız riske girmeyip matisse alın. yada atlaspetten numunesini isteyin britcarenin

Luckysmom

Bence de deneyerek bulabilirsiniz, ikisi de birbirine yakın mamalar.