Sizce Bu Yavrumun Cinsi Nedir

Lnq031

Bi arkadasim sus kopegi kirmasi olabilir kisa boylu olacagini soylemisti sizce cinsi nedir simdidem tesekur ediyorum

4 CEVAP

minnoskoss_123

Nereden sahiplendiniz?

Aşılarına başlayın mutlaka

Lnq031

Kendi kopegim kanli ishalden olmustu tedaviye ragmen 2 hafta sonra bahcemde bu kopek belirdi bi anda bende sevdim sahiplendim

minnoskoss_123

Labrador, Akbaş, Kuvazs, Tatra olabilir illahaki bir cins adı istiyorsanız. Ama bu cinslerden olma ihtimali %12 felan. Zaten Türkiye’de bu cinsler hiç yok. (Labrador dışında.) Bu yüzden %100 sokak köpeği bu:) En sevdiklerimdir Sokak Dostları:)