Yaş Mama

minnoskoss_123

Merhaba ben kedime 10Kg’lik Matisse Yavru Kedi Maması’ndan sipariş edeceğim. Yanında hediyeler geliyor. Hediyelerin içinde yaş mama da var. (Foto kısmına ekleyeceğim.) Fakat içeriğini bilmediğimden dolayı versem mi vermesem mi bilemedim. Sizce ne yapmalıyım?

6 CEVAP

minnoskoss_123

Kaçamak diyorsunuz demek:D

Sselin1

İçinde şeker var ama ödül maması olduğu için pek önemli değil sürekli vermeyeceksiniz sonuçta arada bir kaçamak yapsın pisicik:)

Ayse_naz_G

Sjsjsj

Minikboncuk

Bence çok güzel mutlaka denemelisin

Gozdetemizel

Bu odul mamasinin Tavuklusu ve gimcat kalsiyumlu yogurt benim kediye ishal yapti
Tabi evdeki bambunun yapraklarini yemis olmasi da etki etmis olabilir :)
Ton baliklisinda hic sorun yasamadik

minnoskoss_123

KEDİ UZMANI ARKADAŞ BUNU SÖYLÜYORSA ŞUAN MAMADAN ŞÜPHE DUYMAYA BAŞLADIM.