Yenidoğan Kedi

Sevdakkus

Kapımızın önüne bir kedi doğum yapmış fakat yavrularına bakmıyor bende evime aldım süt tozu mu vermeliyim

9 CEVAP

Gamzessven

Anne kedi yemeğe gidip geri geliyor normalde. Sizinki kesin gelmiyor, ilgilenmiyor eminsiniz değil mi

Anonymus552223

Direk eve almayla yanlis yapmissiniz. Cislerini yaptirmayi da ihmal etmeyin. Pamukla popolarini ovun, cok sicak tutun. Bir de yavrulari alinan anneler ayni yaz icinde tekrar hamile kaliyor. Anneyi muhakkak bulmaya calisin

Cansumuezza

popolarını ve karınlarını ovacaksınız aman ihmal etmeyin

Cansumuezza

evet kediler için olan kitty milk kullanmalısınız iki üç saate bir besleyip çişini kakasını yaptırıp sıcak tutmalısınız

minnoskoss_123

Evet. Bir de sıcak tutun:)

Anonymus552223

Annesi ilgileniyor da olabilir, 5 6 saat girmediniz diye eve almayin, bir gunden fazla yalniz kalirlarsa ve miyavlarlarsa eve alin. Cunku yeni dogan kediye bakmak cok zor, muhtemelen evde ölurler. Belki anne sizden veya biseylerden korkmus olabilir.

Anonymus552223

5 6 saat görmediniz diye olacak. Otomatik duzeltme yapmis.

Sevdakkus

Uzun süredir takip ediyorum bakmıyor annesi ölecdk gibiydiler almak zorundaydım çişini ve kakasını nasıl yaptırmalıyım

Anonymus552223

Evet cok onemli tuvaletini yaptirmak, iki uc saatte bir ( evde olmadiginizda daha uzun sure dayanabilirler) ilik islak pamukla ovacaksiniz yapana kadar. Bir aydan sonra buna gerek kalmaz. Insallah yaşarlar.