Bebişlerimin Irkları Nedir?

EnisNTE

Pamuğum sahiplendiğimde hamileymiş bir sabah yatağında 3 bebiş ile buldum. Sahiplendiğim hanım efendilerde sokakta bulup tedavi ettirdikleri için bebişlerin babalarını bilmiyorlar 1,5 aylık oldular 2 si annelerine çok benziyor biri daha iri kaslı basık burunlu oldu. Uzman arkadaşlardan ırkları hakkında yorum alabilirsem sevinirim buna göre sahiplendirme ilanı açacağım, yazanlara şimdiden çok teşekkürler....

7 CEVAP

Anonymus552223

Ne tatli surpriz bunlar. Masallah cok guzeller

dumanmia

Yaaa çok tatlılar tüyleri kadar ömürleri olsun!! ❤️

EnisNTE

Veretinerimiz gerekli bakımlarını korumalarını yaptı, Cocker - terrier meleziymişiz akıl küpleri, terliklerimin düşmanları :D

sebnemgzm

Irklarını bilmem ama bunlar bi harika dostum :)

EnisNTE

Peşimden paytak paytak koşarlarken görün birde, küçük canavarlarım :D

kubilay2019

çok şirinler

Suerk

Yahu bunlar ne. Yenir bunlar. Hehehe böyle güzel süpriz mi olur?