Guinea Pig Ve...

suzan

sizce hangisini almalıyım?

10 CEVAP

hilalnurcl

Yavru istiyorsan erkek al, kısırlaştırılıyor mu bilmiyorum ama, bence dişi alma yanına dişiler pek anlaşamıyorlar :)

hilalnurcl

guinea pig ve? gerisini yazmamış mısınız :)

Nuseybe

Guinea alma

aycamnkse

gerisi yazipmamiss??

suzan

guinea pigim var zaten yanına erkek mi dşi mi guinea pig almalıyım şeklinde bir anket yapmıştım anketi koymayı unuttun :-)

hilalnurcl

şuanki guinea pig'inin cinsiyeti nedir

suzan

dişi

suzan

tam tersine erkekler kavga ediyor dişiler knk oluyor :) ben sadece yeni bir guinea pig mi yoksa petlerimde yer alan maskeyi mi almalıyım ona karar veremedim sizce hangisi?

hilalnurcl

Benim iki hamsterim vardı iki sene önce dişilerdi, çok tartışıyorlardı. Guinea pig'lerde farklı o zaman, yada benimkiler cadıydı :)

suzan

benim de bir dişi bir erkek hamsterim vardı dişi hamsterler çok fena oluyor :) dişi erkeği dövüyordu. guinea pigler çok sosyal hayvanlar tek yaşamaktan hoşlanmıyorlar :) erkeklerin kavgası da liderlik kavgası
yani bu iki kemirgen çook farklı :-D