Fotoğrafları İnceler Misiniz?

cigdemcnkc

Gövdesinde pembe et beni gibi birşey var. Bu belki normal bi durumdur ama kafasında görüldüğü üzere dairesel şekilde tüyünün bölgesel dökülmesi ciddi bi durum göstergesi olabilir. Youtube da falan herhangi bir bilgi de bulamadım mantara da benzemiyor yara değil çünkü. Bilgisi olan var mı, yardımcı olabilir misiniz?

24 CEVAP

dumanmia

Yerim onu

Anonymus915830

Mantar başlangıcı olabilir benim de yavru kedimde gözünün üstünde ilk olarak bu şekilde başladı. Mantar olunca illa kabuklu ya da kırmızı yara şeklinde olmuyor. Sürekli takip edin yayılıyor mu vs diye

minnoskoss_123

Kendime hiç bakamıyorum vallaha:) Sokak hayvanları, hayvan hakları, bizim dernek ile ilgileneyim derken birde başıma bela oluyorlar. Kendime vakit ayıramıyorum. Annem kızıyor ama benim için hava hoş:) Ama maalesef bir yandan da sınavlar geliyor, bunalıyorum:((((

cigdemcnkc

Ya evet en ufak detayına kadar sorguluyor insan :) derdini anlayamak istiyorum bu yüzden de ordan burdan öğrenmeye çalıştıklarımı kâr sayıyorum vala :)

Ayse_naz_G

deri hastalığı olabilir :)

cigdemcnkc

Vala ben bu yaşıma kadar hiçbir kedi köpeğe bu denli yakınlaşmadım bu yüzden normal diye düşünüyorum :)

cigdemcnkc

Ciddi birşeye benzemiyor ama batikon sürüp takip edelim dedi veteriner

cigdemcnkc

Güncelleme... O bölgede tüy çıkmaya başladı neredeyse derisi görülmüyor. veterinerimiz kazıntı alınabilir demişti ama şuan ki durumu kendiliğinden düzeldiğine işaret yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler

cigdemcnkc

Burda durum kafasındaki tüysüz bölümün neden meydana geldiği... Gülmek güzeldir ne mutlu :)