Fotoğrafları İnceler Misiniz?

cigdemcnkc

Gövdesinde pembe et beni gibi birşey var. Bu belki normal bi durumdur ama kafasında görüldüğü üzere dairesel şekilde tüyünün bölgesel dökülmesi ciddi bi durum göstergesi olabilir. Youtube da falan herhangi bir bilgi de bulamadım mantara da benzemiyor yara değil çünkü. Bilgisi olan var mı, yardımcı olabilir misiniz?

24 CEVAP

satinalmayin

şaka gibi memeleri onlar :)

dumanmia

Ben nerden bileyim mi? Daha önce hiç kedi beslememiş biri bile kedinin memesinin olduğunu ve orda olduğunu bilir :D

smgbkrccc

Aynen böyle neden durdu şimdi böyle neden yaptı ay bu ne ay böyle yapmazdı diye diye deliricez dilleri olsa söylese böyle tedirgin olmayız belki :))

satinalmayin

kafasının üstündekide mantar başlangıcı gibi duruyor

dumanmia

Haklısınız ama yani kediler neresinden emziriypr onudamı bilmiyorsunuz hani bebek kediler karnına dolulur annesinin :DD

smgbkrccc

Niye memesini sordu diye bu kadar yadırgadınız ki bende korkup veterinere sormuştum şişlikler var diye :)) yalnız değilsiniz cigdemcnkc:))

minnoskoss_123

En ufak birşeyde ortalığı ayağa kaldırıyoruz evlatlarımız için:)

Ayse_naz_G

kedi veya köpek beslemeniz gerekmiyor yanınızdakine sorsanız onlarda söyler sesli güldüm valla :D

Circassiann

veterinere götürün daha büyümeden sorunu halletsinler

minnoskoss_123

Kedinizin memesi o ilk baştaki. Kısırlaştırması var mıydı bu arada?

Marocan123

ilk fotoğraftaki kedinin memesi . ikinci fotoğrafta ki de mantar başlangıcı olabilir

cigdemcnkc

Ya ben nerden biliyim :))) kafası için en kısa zamanda veterinere gidicem teşekkürler

Circassiann

benimde yaşlı kedimin kulağında nokta kadar mantar vardı haftaiçi götürürüm dedim 2 günde tüm kafasını kaplamıştı mantar kedide anormallik seziyorsan direk götür küçük şeyler büyük problemlerin habercisi olabiliyor

cigdemcnkc

Minnoşkos hayır kısıtlaştırmadım daha yaşına girmedi. 1yaşında öneriyorlar

cigdemcnkc

Erkek ama bu :) bide hiç benzemeyince ne biliyim aklıma gelmemiş:))