Barınakların Gerçek Yüzü

8 CEVAP

Cansumuezza

oraya düşüp üzülüp,strese girip hastalandıkları yetmiyormuş gibi birde bir sürü acı içinde can çekişerek öldürülüyorlar. hangi bahane yada sebeple olursa olsun o hayvanları orda öldürmekle görevli olan insanların yüzüne tükürmek istiyorum.. buna sebep olan üreticiler,cins adı altında bunları satın alan yada çoğaltan insanlar(!) o canların ahı üzerinizden aheste aheste çıksın Allah yüzünüzü iki cihanda güldürmesin..

Gamzessven

Allahım gerçekten dayanamıyorum ya. Herkes bu kadar kör mü neden değişmiyor şu sistem. Nasıl insanız anlamıyorum

-Asil-

Keşkelerle doluyum hayvanlara karşı. Hala hayvanlara düzgün davranmayı bilmeyen onu can olarak görmeyen bir dünyadayız ve sözde "medeniyiz" İnşallah hepimiz elimizi taşın altına koyarak koca bir toplumu değiştirebiliriz daha fazla canlar zarar görmesin Allahım

Lütfen okuyun.

bluehpood

bir köpek sahiplenmeyi düşünüyordum ancak bunları okuduktan sonra içime kuşku düştü.. ya bakamazsam ona, diye.. sonunda kötü şeyler yaşamasına dayanamam

Ayse_naz_G

Aksaray'da 1 tanecik barınak var ve resmen 5 yıldızlı her ay yıkanıp bakım görüyorlar,kısırlaştırılıp aşıları düzenli yapılıyor ve orada çooook mutlular nereden mi biliyorum?Çünkü her hafta kontrole gidip mama bağışlıyorum diğer barınakları bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla hastalıktan geçilmiyormuş bu beni gerçekten çok üzdü...