Kedim Saldırıyor Napmaliyim

Rubyda

Merhabalar . 11 aylik erkek kedim var sahiplenmiştim . Bu sıralar fark ettim ki eve çişini yapıyor ve temizledigimiz zaman çok kötü saldırıyor bu yüzden annem hastanelik oldu malesef kan içinde bırakıyor. Ne zaman çişini temizlesek tislayip saldiriya geçiyor nedendir sizce

14 CEVAP

dumanmia

Kızgınlıktan dolayı mı çişini yapıyor eve yani koku bırakma amacıyla mı yoksa tuvalet olarak mı?

Gamzessven

Bizimki de kızgınlıkta ve çişini yapıyor. Biz de bezle silmeye çalışırken bezin çıkardığı sürtünme sesini ve bezin sağa sola hareketini oyun yapıp beze vuruyor. Acaba sizinki de böyle bir durum da siz yanlış anlamış olabilir misiniz

Rubyda

Başka bir konu actim fotoğraf yükleyerek ama eksik gitti oda. Veterine gittim kızgınlık dedi ama bu konuyla ilgili birşey demedi normal saldırmıyor çişini temizledigimiz de sadece

Rubyda

Merhaba gamze hayır öyle değil malesef fotoğraf yukledim bakabilirisniz

Gamzessven

Oooo :( çok enteresan bir durumm

Rubyda

Malesef... dışarı da çıkmıyor zorlamıyorum da kapı sonuna kadar açık olsa dahi içerde durup asla kaçmıyor çıkmıyor en fazla balkonda bakınıyor

Dışarı çıkmasinı neden istiyosunuz

Cansumuezza

kaçsın mı?

Anonymus552223

Bir an once kisirlastirin, insallah sakinlesir biraz. Bir kedinin bu sekilde yolmasi normal degil. Ufak tefek cizikler hep oluyor ama sizinki buyuk bir tehtid ve guvensizlik hissetmis olmali. Ölumune saldirmis sanki:(

Anonymus552223

Bir kez de degil pek cok kez. Cok ilginc bir durum. Anneniz dovdu mu kediyi yoksa

Anonymus552223

Yapmak istemedigi birseye asla zorlamayin. Disari cikmasi iyi birsey degil zaten. Ev kedileri disarda hemen ezilir, alisik olmadigi icin

Rubyda

Tabiki dövmedi nediyorsunuz ben annemin kolunu atıyoruz siz anneme diyorsunuz. Gezinip gelsin diye açıyorum sıkıldığı için yapabilir demişlerdi farkındaysanız zorlamadım diyorum balkonda bakınıyor okadar :)