Kedilerde Kuru Mama Değişikliği

dumanmia

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydır N&D kuru mama kullanıyorum fakat fiyatı çok pahalı gelmeye başladı bende mattise geçeyim dedim dedim nasıl alıştırabilrim o mamaya çünkü ********** değiştiremiyoru kedim
Ve 9 aylık bir kedi yani direk önüne mattise ekoysam yemez biliyorum ikisini mi karıştırmayın ne yapayım?

2 CEVAP

dumanmia

Evet baktım aslında ondan alayım dedim ilk başta ama sonra dan mattise sipariş ettim az önce :))

Gamzessven

Evet ikisini karıştırın ilk başta. eski mamanın oranını azalta azalta geçin. Bir de düşük tahıllı nd ye baktınız mı biraz daha ucuz tahılsıza göre