Fotograflari Bakar Mısınız

Rubyda

Daha önce actim ama fotoğraf yükleyememiştim yeni uyeyim. 11 aylik erkek kedim ve son zamanlarda evin çeşitli yerlerine çişini yaptığını fark ettim. Temizlemeye çalıştığımızda saldırıyor annemin kolu hastaneye gitmek zorunda kaldık. O zaman anlamadık ama yaptığı cisi bulup temizlersem tislayip çok kötü saldırıya geciyor

4 CEVAP

Kızgınlıga girdiği için cisini yapiyordur kısırlastirirsanız bu sorun ortadan kalkar

Rubyda

Öte ki fotoğraf yüklenmemiş malesef o daha kötü ..

-Asil-

Kızgınlıkta idrarla işaretleme yapıyor kısırlaştırmalısınız

minnoskoss_123

Kızgınlıktadır. Kediniz normale dönünce hemen kısırlaştırın.