Kedi Kumu Aramaktan Yoruldum :(

dumanmia

Ortalama fiyatta iyi kedi kumu markası olarak ne önerebilriisniz benim kullandıkları hep çok toz yapıyor veya iyi topaklanmıyor kum çok batıyor

19 CEVAP

Suerk

cevap şu; iri ve ince taneli kumu karıştırın.

Kalın taneli pisi pisi kumunu tercih ediyorum, fakat iri taneli kum eve dağılmamasına rağmen topaklanmak konusunda sınıfta kalıyordu. Lindocat ince taneli kumu kabın dibine döküp üst tarafını kalın taneli kumla kapladım. Sonuç inanılmaz. İnce taneli kum eve dağılmıyor ve topaklanma da kusursuz oluyor. Deneyin derim.

Gozdetemizel

Biz catsan kullaniyoruz ancak ciste topaklanmiyor,koku vs 2.haftadan sonra basliyor cunki cis taşlari eriterek kuma ceviriyor.
Biokitty diye yeni bi kum var cok incesini de incenin bir tik ustunu de denedim topaklanmasi çişte muhtesem kakada koku yok ancak butun eve yayildi ve resmen evde toz kokusunu aldik.yani mukemmel kum malesef yok

beautifulcat

Petty markasının kokusuzunu tavsiye edebilirim, içine İngiliz Karbonatı karıştırıp ihtiyaç olduğunda Goe Turkey'in koku karşıtı ürünlerini kullanıyorum, topaklanması oldukça iyi. Tozutması ise oldukça az.

bappatan

Çok ilginç bir şey söyleyeyim mi? Bütün kedi kumlarını denedim. Pahalısından ucuzuna. Hem topaklanan hem kokuyu hapseden hem de etrafa az yayılan bir kum buldum. Tozutması diğer kedi kumlarına göre az ama hiç tozutmuyor diyemem. Türk malı olan Micho. Ben kalın tanelisini kullanıyorum. Kesinlikle vazgeçmem çünkü kedim kumu çok hoyrat kullanıyor sürekli dağıtıyor ama öyle bir topaklanıyor ki bunu dağıtamıyor. Çok memnunum.