Kedi Kumu Aramaktan Yoruldum :(

dumanmia

Ortalama fiyatta iyi kedi kumu markası olarak ne önerebilriisniz benim kullandıkları hep çok toz yapıyor veya iyi topaklanmıyor kum çok batıyor

19 CEVAP

Faytekin

Bende denedim bir sürü ve en sona Ever Clean I biraktim cok pahalı oldugu için,ama keske ilk basta deneseymisim dedim,ben biraz abartildigini düşünüyordum ama oyle degilmis,gerçekten sıfır dert,her konuda cok cok basarili, ama iste gerçekten de cok cok pahalı,ancak bundan sonra baska kum kullanacagimi sanmiyorum,o yuzden de 7/24 indirim kovaliyorum :) dün bitane yakaladim mesela *********** dan 10kg normalde 110-120 tl civarinda satiliyor,64 tl ye aldım,biraz gec gelecek ama acelem yok zaten,böyle firsat buldukca stoklu bir sekilde devam etmeyi düşünüyorum.

zuhall

Site ismi veremiyorum yasak oldugu icin ama biraralar ilk siparise 10tl indirimi vardi. Artik yok. Sonra her siparis sonrasi harcananin yuzde5i kadar para birikiyor kasanizda. Ve her urun yorumu ile de para kazaniyorsunuz. Bir de indirimi yakalarsaniz. Ben surekli ayni yerden alisveris yaptigim icin boyle 85 lira olan bir kumu 55 liraya falan alip depoluyorum genelde. Dedigim gibi fiyati fazla geliyorsa indirime girdiginde elinde kumunuz olsa bile alip deneyin derim.

dumanmia

Pro line çok toz yapıyor kendim koyarken bile boğulacak kadar oluyorum bende sanırım ever vlean ı deneyeceğim birde reflex denemek istiyorum

Cansumuezza

maalesef her yönden iyi olup birde üstüne ucuz olan kum yok örneğin segnor gatto kum harikaydı resmen 0 tozdu ama topaklanması iyi değildi pek vancat aşırı tozlu ama topaklanması çok iyi. şimdi yeniden Aro kedi kumu aldım o hem çok tozlu değil hemde topaklanması iyi sayılır bayada uygun bir fiyatı var bakabilirsiniz.

dumanmia

Tamam bakayım bir

Sselin1

Mirmir ekstra topaklanan kullaniyorum kutuda 5 lt seklinde satılıyor. Dagilması disinda gayet memnunum ince taneli oldugu icin o da kacinilmaz. Koku, toz, topaklanma problemi yok indirimdeyken ***********da 16 liraya aliyorum. Daha once akkum, vancat ,sanicat, lindocat, petoncat, mirmir (posette olan), proline kumlarini kullanmadim acik ara en iyi olan bu

Faytekin

Orta fiyatlilardan begendiklerim de sırasıyla Reflex aktif karbonlu,eczacibasi nin urettigi Pisipisi,fiyatina gore basarili sayilabilecek metro marketlerdeki Aro diger alternatiflerdir.

Cansumuezza

ever cleandan tavsiyemle reflex aktif karbonu deneyen arkadaşım aynı ever clean gibi demişti aklınızda bulunsun

Faytekin

Ayni degil kesinlikle,Reflex de ne yaparsaniz yapin kediniz her girip ciktiginda içine o toz kokusu mutlaka geliyor size,dagiliyor da etrafa,Ever clean de böyle bisey yok,ne koku ne toz ne dagilma hepsi sıfır diyebilirim,ama reflex in en begendim yanı topaklanmasi oldu,topaklanma super taș gibi oluyor ve kesinlikle dagilmiyor temizlerken.

zuhall

Tigerino Canada.
Everclean kadar islevli fiyati daha uygun. Limon otlusunu ve sensitive olani tavsiye ederim. Sitesinde bazen yuzde20 indirime giriyor onu yakalarsaniz cok daha uyguna alabilirsiniz.

zuhall

Limon otlu ve sensitive haricinde beyaz gul-taze cimen-vanilya-bebek pudra kokulari da cikarmis. Yani bu seriden almaniz lazim. Nuggies ve kalin taneli ya da kristal degil.

Elmaboncuk

Lindocat veya proline öneririm toz çıkarmıyo fiyatıda uygun15lira

Faytekin

@zuhall arkadasin dedigi de kumu da merak ettim alip deneyecegim mutlaka, baktim biraz da guzel kuma benziyor,teşekkürler.

yasminackz

Proline hem tozutmuyor hemde çok iyi topaklanıyor ben pudra kokulusunu alıyorum mis gibi de kokuyor ondan başkasını kullanmadım şu zamana kadar fiyatı da çok uygun

yasminackz

Proline hem tozutmuyor hemde çok iyi topaklanıyor ben pudra kokulusunu alıyorum mis gibi de kokuyor ondan başkasını kullanmadım şu zamana kadar fiyatı da çok uygun