Benim Küçük Kedim Büyük Kedime Saldırıyor ...

patkam

Merhaba arkadaşlar ... Benim 4 aylık erkek kedim 1 yaşındaki dişi kedime sürekli saldırıyor .... Onu durdurmak mümkün bile değil...Yani yemek yerken bile kendi kabından yemiyor...Geliyor dişi kedim patoşuma saldırıyor.Zavallı patoşumda gariban gibi hiçbirşey yapmadan zavallı gibi boynunu büküyor...Hatta patoşum yatarken bile onu sürekli ya uyandırmaya çalışıyor , yada başka bir şey yapıyor ...Bu küçük kedimin davranışını engellemek için ne yapmalıyım ? Yardımcı olunuz Lütfen !

18 CEVAP

patkam

Belki hastalanmıştır. Yahut keyfi yerinde değildir...geçmiş olsun

patkam

Kedinizin canı belki birşeylere sıkılmıştır...Bu arada aldığınız oyuncak nasıl birşeydi ip gibimi?

patkam

Evet