Benim Küçük Kedim Büyük Kedime Saldırıyor ...

patkam
patkam

115790 Puan

Merhaba arkadaşlar ... Benim 4 aylık erkek kedim 1 yaşındaki dişi kedime sürekli saldırıyor .... Onu durdurmak mümkün bile değil...Yani yemek yerken bile kendi kabından yemiyor...Geliyor dişi kedim patoşuma saldırıyor.Zavallı patoşumda gariban gibi hiçbirşey yapmadan zavallı gibi boynunu büküyor...Hatta patoşum yatarken bile onu sürekli ya uyandırmaya çalışıyor , yada başka bir şey yapıyor ...Bu küçük kedimin davranışını engellemek için ne yapmalıyım ? Yardımcı olunuz Lütfen !


18 CEVAP

AllyNewt
AllyNewt

2396

Birbirlerini ciddi anlamda yaralamadıkları, veya evde eşyalara veya sana zarar vermeyip rahatsız etmediği sürece kendi hallerine bırak.. Yavru olan büyükle oyun oynamaya çalışıyor. Kendi aralarında karar verecekler :)


patkam
patkam

115790

Çok tşk ederim ... Çok yardımcı oldunuz ...


patkam
patkam

115790

aa şaşırdım 6 aylık olduklarına benim kedimde kısırlaşmadan önce görseydiniz gece saat 10 da çıldırıyordu ... Bir koltuktan diğer koltuğa atlıyor , evde koşup duruyordu... Ama kısırlaşınca hem kilo almaya başladı hemde sakinleşti...:)


patkam
patkam

115790

Bu arada benimde 2 kedim var fakat küçük olanı bir yağmurlu sabah dışarıdan sahiplendik... Yani büyük kedinin yavrusu değil ... ama küçük kedi patoşu annesi olarak görüyor...


patkam
patkam

115790

Aaaa bu çok doğru ... Akşam oyun oynayalım derken olan bize oluyor Hele gece saatlerinde:)


suzan
suzan

2762

kediler 4-5 aylık iken yetişkin bir erkek gibi dişilere ilgi duymaya başlarlar ama annesi ile fazla kalamamış bir yavru ise benim iki yavru kedim ve diğer yetişkin kedime olan gibi annesi olarak görebilir patoş'u hem iki kedi kardeşin kan bağı yok hemde anneleri gerçek anneleri değil. yani öyle bir durum da olabilir... benim yavrular anneyi emiyor ve kısır kediden süt geliyor (hala)...


patkam
patkam

115790

Tşk ederim benim patoşum kısırlaşmış bir kedi zaten ama:))) küçük kediyle oynuyorlar


suzan
suzan

2762

benimki de kısır ameliyattan önce yavruları dövüyordu şimdi emziriyor . bu arada yavru kedilerden biri 5 biri 6 aylık :)))


suzan
suzan

2762

benim 4 kilo olanda uyuyor sürekli sadece diğerleri yanından geçerken vuruyor:) diğerleri her zaman oyuna hazır hele akşamları biz yatarken üstümüzden geçiyorlar koşarak :-)


suzan
suzan

2762

aynen öyle :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 1600 Görüntüleme
  • 18 Cevap
  • 2 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28213 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR