Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Benim küçük kedim büyük kedime saldırıyor ...

patkam
patkam

115790


Merhaba arkadaşlar ... Benim 4 aylık erkek kedim 1 yaşındaki dişi kedime sürekli saldırıyor .... Onu durdurmak mümkün bile değil...Yani yemek yerken bile kendi kabından yemiyor...Geliyor dişi kedim patoşuma saldırıyor.Zavallı patoşumda gariban gibi hiçbirşey yapmadan zavallı gibi boynunu büküyor...Hatta patoşum yatarken bile onu sürekli ya uyandırmaya çalışıyor , yada başka bir şey yapıyor ...Bu küçük kedimin davranışını engellemek için ne yapmalıyım ? Yardımcı olunuz Lütfen !


18 Cevap

AllyNewt
AllyNewt

2396


Birbirlerini ciddi anlamda yaralamadıkları, veya evde eşyalara veya sana zarar vermeyip rahatsız etmediği sürece kendi hallerine bırak.. Yavru olan büyükle oyun oynamaya çalışıyor. Kendi aralarında karar verecekler :)


patkam
patkam

115790


Çok tşk ederim ... Çok yardımcı oldunuz ...


suzan
suzan

2762


kediler 4-5 aylık iken yetişkin bir erkek gibi dişilere ilgi duymaya başlarlar ama annesi ile fazla kalamamış bir yavru ise benim iki yavru kedim ve diğer yetişkin kedime olan gibi annesi olarak görebilir patoş'u hem iki kedi kardeşin kan bağı yok hemde anneleri gerçek anneleri değil. yani öyle bir durum da olabilir... benim yavrular anneyi emiyor ve kısır kediden süt geliyor (hala)...


patkam
patkam

115790


Tşk ederim benim patoşum kısırlaşmış bir kedi zaten ama:))) küçük kediyle oynuyorlar


suzan
suzan

2762


benimki de kısır ameliyattan önce yavruları dövüyordu şimdi emziriyor . bu arada yavru kedilerden biri 5 biri 6 aylık :)))


patkam
patkam

115790


aa şaşırdım 6 aylık olduklarına benim kedimde kısırlaşmadan önce görseydiniz gece saat 10 da çıldırıyordu ... Bir koltuktan diğer koltuğa atlıyor , evde koşup duruyordu... Ama kısırlaşınca hem kilo almaya başladı hemde sakinleşti...:)


patkam
patkam

115790


Bu arada benimde 2 kedim var fakat küçük olanı bir yağmurlu sabah dışarıdan sahiplendik... Yani büyük kedinin yavrusu değil ... ama küçük kedi patoşu annesi olarak görüyor...


suzan
suzan

2762


benim 4 kilo olanda uyuyor sürekli sadece diğerleri yanından geçerken vuruyor:) diğerleri her zaman oyuna hazır hele akşamları biz yatarken üstümüzden geçiyorlar koşarak :-)


patkam
patkam

115790


Aaaa bu çok doğru ... Akşam oyun oynayalım derken olan bize oluyor Hele gece saatlerinde:)


suzan
suzan

2762


aynen öyle :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1187 Görüntüleme
18 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor