Kedim Arka Ayaklarını Tam Kullanamıyor :(

Merhabalar,
Richard yaklaşık 4-5 gündür tuvaletini biz yanında yokken kum kabına yapmıyor. Hem çişini hem de kakasını koltuk, parke vb yerlere yapıyor. İlk psikolojik olduğunu düşünerek 1 tane daha kum kabı aldık ve farklı kum kullandık. Ama sıkıntı arka bacaklarini tam kullanamamasindaki artışla devam etti. İlk bulduğumda zaten sol arka bacağı kırıktı ve ameliyat ettirmiştik.o yüzden o bacağı hep.bi gucsuzdu ama diğer arka bacağı da aynı duruma gelmeye başlayınca korkmaya başladım. Birazdan veterinere gidicez ama size de sormak istiyorum bazen veterinerler de tam bilemiyor. Çişini tutamıyor gibi ama ben yanındayken de gidip yapıyor kumuna tam anlayamadım :(((

2 CEVAP

Cansumuezza

veteriner ne dedi bizlece paylsşır mısınız

Fip olabilir dedi ama testi negatif çıkmisti bir daha yaptiricam sanırım.
Ya da sinirsel olabilir dedi,emar ya da tomografi çekilmesi gerekiyormuş. Onlar da gerçekten pahalı şeyler, uygun bir şekilde nasıl yaptırabilirim arastiricam sizin öneriniz olursa da çok sevinirim