Kediye Noldu

Gamzessven

Arkadaşlar geçenlerde ilan verdiğim yaralı kediye geçici yuva olarak bakanlar kalıcı yuva olmaya karar verdi. Sahiplendirdik şu an orada. Yaraları kapandı sayılır iyileşiyor ama şimdi de ishal. 5-6 gün ilaçsız geçirmeye çalıştık geçmedi dün gece 11 gibi flagyl adlı ishal ilacından verdik veteriner tavsiyesiyle. Bugün hala kaka yapmamış karnı ara sıra gurulduyor. Bir de düz otururken birden miyavlıyor sanırım sancı giriyor. Karnı hafif sert. İshal sonrası kabız mı oldu dersiniz? Eğer akşama kadar yapmazsa kefir verelim diyorum. Başka tavsiyesi olan var mı? Hamile olsa böyle olmazdı değil mi? İri değil zayıf ama karnı sert

7 CEVAP

dumanmia

Yoğurt verin biraz suyla karıştırıp hem bağışıklığı artar hemde rahatlatır işe yarar yoğurt da

Cansumuezza

biraz bekleyin bugünde kaka yapamıyor diye birşey verirseniz sindirim sistemi cidden alt üst olmuş olur sma kefir verebilirsiniz bence.

Balkabağıda iyi geliyor diye biliyorum sindirim sistemi için

PsLuna

Kefirin içine ufak bir damla zeytinyağı damlatın daha kolay çıkar tuvalete ev yoğurdu da verebilirsiniz bi kaç gün rahatlatır baya

Gamzessven

Balkabağını denemiştik ilaçtan önce. Bekleyelim bakalım bugünlük. Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Gamzessven

Evet kefir tek başına yeterli olmazsa yapabiliriz teşekkürler

Gamzessven

Aynen yoğurt hep veriyoruz zaten