Köpeğimi Kısırlaştırmak İstiyorum

SimaBatar

Köpeğimi kendi sağlığı için kısırlaştırmam gerek ama maddi açıdan yaptıramıyorum. Yardımcı olmak ister misiniz

5 CEVAP

dilekz

Merhaba, bulunduğunuz şehirde varsa veterinerlik fakültesi kliniklerinde çok daha uyguna yapılıyor bu işlemler.

Ayse_naz_G

köpeğiniz çok tatlıymış bazenleri belediyeler ucretsiz yapiyor elif ece ninde dediği gibi torpille oluyor bu işler:(:(

SimaBatar

Bende basvurayim umarım yaparlar çok teşekkürler sizede :)

minnoskoss_123

Merhaba BAZI belediyeler evcil hayvanları ücretsiz olarak kısırlaştırıyorlar. Ama her belediye değil. Bu ücretsiz kısmı bazen torpille de oluyor. Tanıdığınız varsa öyle yaptırın.

SimaBatar

Çok teşekkür yardımlar için