Sıvı Kedi Ödül Maması Önerebilir Misiniz?

PsLuna

Kedime gimcat tablet ödül mamalarından ve çubaklarından alıyordum çeşit çeşit. Şimdi bunun biraz gereksiz olduğuna karar verdim. Onlara verdiğim parayı mama parasının üstüne koyup daha iyi bir mama alabilirim diye düşünüyorum. Tüy kusma problemi yok gimcat multivitamin macunu veriyorum hafta da 2 kere. Onu çok seviyor ama kakası çok yumuşuyor diye az veriyorum mecburen. Macunu diğer ödüllerinden çok daha fazla sevdi. Bi de petlebi de mamasının yanında sıvı bi ödül göndermişlerdi bayıldı ona. Sindirim sistemini bozmayacak şekilde verebileceğim bi macun var mı? Sıvı kedi ödülü bi reflex te gördüm. Sizin bildiğiniz kullanıp memnun kaldığınız sıvı ödüller var mı?

6 CEVAP

dumanmia

Evet o hediye olarak gönderilen bana da gönderilmişti fakat çok bilinen ve kaliteli bir marka mı bilemiyorum reflex in var onun dışında gimcat in bence en iyi ürünü olan ödül yoğurdu var çok iyi bir ek besin ayrıca sütlü ödül pudingi de var gimcat in

dumanmia

Kendi kullanıp memnun kaldığım önerebileceğiniz bir mama yok ne yazıkki çünkü ben genelde gimcat in jöleli karidesli ödül mamasını kullanıyorum onu tavsiye ederim oda katı fakat çok iyi içerikli

dumanmia

https://m.***.com/gimcat-classic-kalsiyum-kedi-pudingi-150-gr-skt-17072019-P335924536

PsLuna

Gimcat'ın yoğurdu ve pudingini gördüm açıkcası ama içeriğinde şeker var. O yüzden denemek için tereddüt ediyorum. Ev yoğurdu kefir yumurta ya da tavuk yiyor mutlaka her hafta. Mamasıbı azaltıp veriyorum. Haftada bir ya da 10-15 günde bir yaş mama da veriyorum karidesli genellikle balıklı. Hani böyle günlük atıştırmalık yalayarak yiyebileceği bi şey olsun istiyorum. Eve bazı günler çok geç geliyorum. Sevdiği şeyleri yiyince tiribi azalıyor :)

srplzngl

Vitakraft’ın milky melody’si güzel diye biliyorum, içeriği de temizdi sanırım. Bir bakın isterseniz.