Kısırlaştırma

Busenurozyurt

Arkadaşlar merhaba, dişi kısırlaştırma operasyonlar 3 saat olarak yazıyor internette, kedimi kısırlaştıracağım da gerçekten 3 saat sürüyor mu bu ameliyat?

8 CEVAP

dumanmia

Ben bizzat kendi veterinere sordum 45-50 dk ortalama sürer dedi :)

Cansumuezza

hayır en fazla bir saat kadar sürüyor.

Cansumuezza

çok fazla internetten yazılar okuyup evham yapmayın. dişiler erkeklere göre zor vs diyorlar takılmayın.kolay bir operasyon.

Cansumuezza

rica ederim ne demek

Busenurozyurt

Teşekkür ederim cevabınız için :)

Busenurozyurt

Süper ya beklemeyi düşünüyorum çünkü :)

dumanmia

Bekleyin derim ben..

HuriyeAysu

bande bekledim 45 dk bile sürmedi hemen eve getirdim çok şükür