Kedim Hasta

Zeze8

Kedim dünden beri halsiz,sürekli öğürme hareketi yapıyor ama kusamıyor.Gece hapşurmaya başladı ve şuan ateşi var.Hırıltılı nefes alıyor.Çevredeki veterinerler para odaklı olduğu için ilk aşamada götürmek istemedim.Evde yapabileceğim bir şey var mı acaba? Bilen yazarsa sevinirim.

3 CEVAP

dumanmia

Veterinere götürün ki bir teşhis koysun en azından ona göre tavsiye verelim ne dir ne değildir bilemeyiz şuan

Bhrsnmz

Benim kedimde de aynı durum olmuştu zehirlenmis olduğunu düşündüğüm için gece vakit kaybetmeden veterinere götürdüm ve zehirlenmisti sabahı beklemeyerek iyi yaptınız dedi yoğurt yedirmeye çalışın bilemiyorum benim kedim deterjanla temas ettiği için zehirlenmis gün içinde neyle temas etti neler yedi onu bir düşünün korkutmak da istemem ama bence hemen bir veterinere goturmeniz en iyisi olur daha kötü sonuçlar olabilir çünkü :(

Bhrsnmz

Hiç bir veteriner durumu ciddi olan bir canlıyı ücret yok diye tedavi ettirmemezlik de yapmaz merak etmeyin durumunuzu elbet anlarlar