Kedim Çok Halsiz Gr Baygın Bakıyor

Sercan88

Öncelikle merhaba.
Sahiplendiğimiz 4 ay önce bir kedim var. İnanılmaz oyuncu kendisini fazla sevdirmeyen bir yapısı vardı. Her şeyi normal di aslında. Aşıları düzenli olarak yapılan bir kedi. Lakin oyun oynarken bir ara çok yordum onu ve insanlardaki gibi nefes nefese kaldı bende o anda birşey olduğunu anlayıp veterinere götürdüm. İlk başta kan tahlili yaptırıldı bişi çıkmadı çok şükür. Ama kalpte Sol kapakcık da kan akışında bir problem olabileceğini öne sürdü veteriner bugün yarın eko yapılacak... Ama bu süre zarfında 1 hafta benden uzakta veteriner klinikte kaldı eve geldiğimizde daha 3. gündür inanılmaz bir şekilde uysal sürekli uyku hali ve iştahsızlık mevcut arada yemek yiyor ama öncesine göre çok daha az hep uyku modunda arada kusma da mevcut. Bu konuda bilgi verebilecek biri varsa çok mutlu olurum.. Luna mı kaybetmek istemiyorum.

2 CEVAP

Faytekin

Anestezilik bir durum varmiymis sordunuz mu veterinerinize,uyku hali,istahsizlik ve kusma gibi belirtiler anesteziyi getirdi ilk aklima,degilse ateși yukselince de olabiliyor böyle seyler,aklima gelen ler bunlar, devam ederse tekrar kontrole goturun mutlaka, geçmiş olsun

Sercan88

Kalp şüphesi olduğu için anestezi vs yapılmadı..