Jack Russell Albino Mu ?

Frtsln

Arkadaşlar bu fırlamanın cinsini öğrenemedik , sahiplendiğimiz kişi jack russell albino olabilir demişti ? Dogoyada benziyor ama dogo olması için küçük .

9 CEVAP

satinalmayin

jack russel değil asla orası net

pinpos

Albino değil ama Jack Russel olduğuna emin değilim.

dumanmia

Köpeklerle ilgili bilgim var ama sağlık bakım ve beslenmeyle ilgili ama ırklar hakkında bilgim yok
özelliklede melez ve kırma ırklar hakkında neredeyse ehiç bir bilgim yok :/

minnoskoss_123

Jack Russel’lerin kulakları biraz daha kalkık oluyor. Bek de benzemiyor vücut yapısı bakımından. Sokö bence. Kırma yani:)

pinposs

Köpeğinizin Jack Russel olduğunu sanmıyorum ama albino olmadığını düşünüyorum.

bayfelix

ap acık dogo bu google yaz dogo pupıes diye bak tıpkısı

Frtsln

Nereden yola çıkıyorsunuz ? Bilgi amaçlı soruyorum . Kırma olabilir mi acaba ?

ecehs

jack russell olduğunu sanmıyorum öyleyse bile melezdir benim ki gibi

kubilay2019

sokö olabilir jack russel'e benzemiyo