Doğru Kedi Maması

İyi günler buradaki kedi maması hakkında açılmış çoğu konuyu okudum her konuyla kafam daha çok karıştı.
Öğrenciyim 2 tane kısır kedim var biri dişi birisi erkek 9-10 aylık civarında ikisi de.
Erkek kedim uzun tüylü. Şuan n&d kullanıyorum fakat daha fazla devam edemiyorum bütçeden dolayı. Hem erkek kedinin tüyleri ve idrar yolları için faydalı olucak hem de bütçemi aşırı zorlamayacak bir mama arıyorum çünkü gerçekten çok zorlanıyorum n&d verirken. Bana onerebileceginiz markalar neler?

10 CEVAP

dumanmia

Bende bir süredir ND Kullanıyordum fakat fiyatı biraz fazla gelmeye başladı ve mattise geçtim sizde önerebilirim ND den daha uygun ve kalitesiz değil içeriği iyi :)

Cevaplar için teşekkürler
N&D içeriğinde bulunup diğerlerinde daha az bulunan(taurin gibi) içerikleri macunla vs takviye olarak vermek istiyorum. Yani aylık olarak bir anda 300 lira gibi bir meblağı çıkaramıyorum gözden. Takviye besinleri yağları kumları vs beni çok aşıyor. Bu sebeple düşük gramajları daha ucuz olan mamalara yönelmek istiyorum ona da gönlüm razı olmuyor

zelihapekin

merhaba ben kedim için prochoice mama kullanıyorum, kısırlaştırmadan sonra veterinerimiz önermişti hala da devam ediyoruz çok memnun kaldım tüylerine ve sindirim sistemine de çok iyi geldi, ekonomik olması için büyük boylardan alıyorum uzun süreli kullanımı var zaten çok da besleyici bi mama, ben kullandığım mamayı da ekliyorum araştırmanızda yardımcı olması açısından , iyi günler :)https://www.*********.com/pro-choice-pro33-kisirlastirilmis-somon-kedi-mamasi-15-kg

Faytekin

Matisse,Golosi,Britcare markalarina bakabilirsiniz fiayatlarina gore guzel mamalar hepsi.

minnoskoss_123

Matisse fiyatı uygun olup içeriği çok iyi olan bir mama. Bu sitede 10kg’si 314₺. Ben buradan alıyorum. Sizin kedileriniz kısır ise şu linke bir bakın; https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/matisse-neutered-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10kg.html

Cansumuezza

içeriğinde gerçek et olmasına dikkat edin

Yeni konu açmak istemedim ^.^
Hala golosi matisse ve brit care arasında gidip geliyorum. Golosinin tüm çeşitlerinde 7.5 kiloluk mamalar uyguna geliyor fakat kısır kediler için olan çeşidinin 7.5 kilosunu asla bulamıyorum. Acaba şuan stoklarda mi yok yoksa 7.5 kiloluk üretilmiyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Sselin1

Kedilipatili golosinin protein yag ve mineral degerleri zaten kisir kediler icin uygun illaki kisir kedi mamasi kullanmaniza gerek yok

Ben brit care kullanıyorum uzun zamandır fiyat-performans açısından çok memnunum ,içeriği itibariyle de yeterli. kullandığım mama Brit Care Missy For Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması, 7kg lık paketleri de var

Golosinin somon&tonno çeşidi hoşuma gitti aslında içerik olarak. Kısır kediye kullansam bir problem yaşar mıyım