Sineklik

Beyzanurtzlk

Merhaba birinci kattayız sineklik yaptıracağız bizim kediler büyük ihtimal tırmanır. Yırtılırsa annem kıyameti koparabilir. Kedi tırmanmasına dayanıklı sineklik satan online site veya marka biliyor musunuz?

3 CEVAP

nao

Metal sineklikler var, onlar işinizi görebilir belki.

Gamzessven

Aynen naylon olanlardan yaptırmayın boşuna. Metal olması lazım. Biz metal istedik geldiler telden yapılmış bir şey taktılar ama kedim onları da yırtmasa bile bükebiliyor. Marka veya online site bilmiyorum ama mutlaka yapılmış halini taktırmadan önce görün.

Beyzanurtzlk

Tamam teşekkür ederiiim