Anlıyorlar Mı?

potterim

merhaba arkadaşlar ben birşeyi çok merak ediyorum.Köpekler insanlar dediklerini anlıyorlar mı mesala ben köpeğime sen, seviyorum diyorum o beni anladığından dolayımı yoksa öylesine mi yalıyor

3 CEVAP

Puppy730

Kedi ve köpekler ses tonumuzdan ne anlatmak istediğimizi anlar ve nadir de olsa buna göre tepki verirler. Seninki yine iyiymiş. Benimki seni seviyorum dediğimde naz yapıyor. :(

potterim

hepinize çok teşekkür ediyorum çok güzel yorumlarınız var bundan sanra kesinlikle daha köpeğime daha iyi mimikli davranıcağım :)

hilalnurcl

Tam olarak ne söylediğimizi anlamıyorlar ama ses tonumuzdan ve mimiklerimizden sevgi sözcüğü söylediğimizi hissediyorlar :)