İshal :(

DogaM

Neredeyse 3 aylık, hala anne sütü alan, iştahlı, hareketli, zamanı gelen aşıları yapılmış bir kedim var ama bugün ishal olduğunu fark ettim. Dışkısında görmedim ama poposunda hafif kan vardı. İshal olduğu için kanamış olabilir mi yoksa kanlı ishal midir? Aşıları tam, evde doğup büyümüş, annesini hala emen bir kedi olmasına rağmen kanlı ishal olmuş olabilir mi? İshalinin geçmesi için ne yapmam lazım? Başıma daha önce gelmediği için pek bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

4 CEVAP

Cansumuezza

ortada kanlı ishal gibi bir şüphe varsa veterinerinizi arayın yada gidin burada vakit kaybetmeyin.

DogaM

Maalesef hafta sonuna kadar veterinere gidemiyorum. Onun için buraya sordum. O zamana kadar ne yapabilirim? Kanlı ishal olduğunu da düşünmüyorum. En son baktığımda kan yoktu. İshal için ne yapabilirim bilen var mı?

Arthur4

Patates püresi verebilirsiniz

Gamzessven

Balkabağı haşlayıp püre yapabilirsiniz