Mama Kabı Temizliği

Kedilerinizin mama kaplarını ya da diğer eşyalarını (taşıma cantasina serdigimiz örtü ) bunları ne ile yıkıyorsunuz bizim bulaşıkları yıkamak için kullandığımız ürünler onlar için zararlı olur mu kaplarını yıkarken

3 CEVAP

ben mama ve su kabını normal yıkıyorum bulaşık deterjanıyla fakat sonra aşşşırı bol su ile duruluyorum. her gün, çok nadiren 2 günde bir yapıyorum. haftada bir falan da kaynamış suda bekletiyorum. taşıma çantası örtüsünü falan pek yıkamıyorum açıkçası çünkü zaten 2-3 ayda bir kullanıyoruz.

Ahsenbb

Ben hergün kaynar suyla yıkıyorum,ovuyorum.3-4 günde bir sirke döküyorum.

minnoskoss_123

Mama kaplarını normal olarak sünger ile temizleyin ama bol durulayın. Örtü kısmına gelince Parfümsüz Alerjenik Sıvı Deterjanlar ile yıkayabilirsiniz.