Köpek Kısırlaştırma

eylem97

Ben şu an 1 yaşındaki erkek köpeğimi 1-2 ay önce kısırlaştırdım ama birkaç kişi keşke kısırlaştırmasaydın dedi.Bir sürü faydası var diye biliyorum ömür uzatma,kanser oranını düşürme gibi.Kafam karıştı gerçekten kötü bişey mi iyi bişey mi yaptım?

3 CEVAP

minnoskoss_123

Çok iyi birşey yaptınız. Hem kendi köpeğinizin ömrünü uzatmış olup hem de sokak hayvanlarına iyilik yapmış olacaksınız.

pinposs

Doğru bir şey yaptığınızı düşünüyorum. Gerçekten hayvanların ömrünü uzatıyor. Bir sürü veteriner hekim tarafından da tavsiye ediliyor.

eylem97

Cinsi terrier ve çiftleştirmeyi de düşünmüyordum