Erkek Kedi Mi Dişi Mi

Deliladilan

Anket

Erkek
(5 oy)
Dişi
(11 oy)
Toplam (16 oy)

Tahminimce 8 aylik kisirlastirilmamis bir erkek kedim var. Bir kedi daha almak istiyorum dişi mi uygun olur erkek mi?

Sokaktan sahiplendim bu arada huyu suyu cins kedilere benzemez

4 CEVAP

pinposs

Dişi ile erkek kediler birbiri ile daha iyi anlaşıyorlar genelde. Fakat kedinin karakterine göre değişebilir.

Hamster_00

Erkek kediniz varsa ve dişi kedi sahiplenmek istiyorsanız erkek kedinizi kasırlaştırmanız iyi olur missoskosun dediği gibi:)

minnoskoss_123

Dişi alırsanız ikisini birden veya erkek olanı kısırlaştırmanızı tavsiye ederim.

Mehmtgnsel

Bir tanıdığınızdan dişi kedi alıp deneyin uyum sağlamazsa da erkek kedi denersiniz.