Proplan Dan Daha Uygun Fiyata Ve Kaliteli Bir Mama Var Mı ?

xFUTAKOZAx

Merhabalar, 7 aylık bir kedim var. Şuan proplan kullanıyoruz. Ancak bir kaç maddi sorundan dolayı mamayı değiştirmemiz gerekecek gibi. Sizce proplan benzeri veya daha iyi bir kalitede ancak fiyatı daha uygun ne var ? Birde mamayı nereden sipariş edebilirim ? Hangi siteden ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim

8 CEVAP

minnoskoss_123

Proplan almayın lütfen. Hem gereksiz pahalı hem de içeriği çok kötü. Ayrıca firma hayvanlar üzerinde deneyler yapıyor.

Sselin1

Minnoskos matisse baska sitelerde cok daha hesapli 10 kilosu ortalama 250 lira maddi sorun yasadigi icin baska bir siteden almasi daha uygun olur sanirim. Ben genelde ************dan aliyorum cok uygun fiyatli almadan once son kullanma tarihini de sorabilirsiniz

Sselin1

Eger matisse den daha uygun bir mama isterseniz golosiye bakabilirsiniz kilosunu 18-19 liraya bulabilirsiniz. Bu fiyata alabileceginiz en iyi mama sanirm. Durumunuz duzeldigi zaman matisse ile devam edin pro plana gore kesinlikle daha iyi

Gamzessven

Proplan parasını hak etmiyor zaten boşa para vermeyin ona. Matisse önerilerine katılıyorum. *********, *********,*******,*********** sayfalarına da bakabilirsiniz

Faytekin

*********,*********,*******,***********,************ sitelerine bakabilirsiniz,suan da *********** da yuzde 20 indirim var petshop urunlerinde, 250 tl yi gecincede extra olarak sepette 20 tl daha indiriyor,ben en son ordan aldım alacaklarimi cok uyguna geldi,************ a da bi göz atın almadan once, bazen ciddi indirimler oluyor bazı satıcılarda,mama olarak da arkadaslarin dedigi gibi Matisse ve Golosi ye bakabilirsiniz,daha uyguna daha iyi mama bulamazsiniz zaten bu markalardan baska,Proplan I değiştiriyor olmaniz isabet olmus bu arada.

minnoskoss_123

Proplan yerine Matisse alabilirsiniz. Hem içeriği iyi hem de ucuz. Ben buradan alıyorum 10Kg’lik olanından. 314₺’ye denk geliyor. Linkini atarım.