Golden İcin Uygun Mama ?

tnlakyz

Merhabalar, 6.5 yasinda oglum en uygun mamayi bulmaya calisiyorum proplan hassas somon veriyordum ama tahilli oldugunu ve zararlarini ogrendim artik tahilli vermek istemiyorum , hem faydali hemde sevebilicegi mama onerebilicek varmi ? tesekkurler

4 CEVAP

dumanmia

Yaşlı köpek ammalarını bilmiyorum ama kedilerde 7 yaş üstüne yaşlı oluyor bilmiyorum yakın birşey dir internette bulabilirsiniz orijen tahılsız önerebilirim size

minnoskoss_123

Orijen ve Acana kullanın.

tnlakyz

tahilli tahilsiz olarak tavsiyeniz nedir acaba? birde yasli kopek mamalari kac yas sonrasi icin?

NUSECE

Benim kızımda 9 yaşında. Kış aylarında kuzu-pirinç, Yaz aylarında tavuk-pirinç PROPLAN marka kuru mama kullandık. 8 yaşından sonra 2 ay önce geçirdiği kalça ameliyatına kadar biraz kilo problemimiz olduğu için Proplan Lıght tavuk-pirinç kuru mama kullandık. Öncelikle Veterinerinize danışmanızı hatırlatarak mama konusunda kafanızı çok dağıtmamanızı, ilave besinleri keserek, kilo kontrolüne dikkat ederek , yaşlandıkça mama miktarında düzenlemelere giderek mutlu olacağınızı düşünüyorum.