N&D Ya Da Brit Care?

Kisaike

N&D ilkel tahıllı morina balıklı ve Brit Care cocco arasında kaldım. N&D düşünüyordum ama cocco nun içinde daha fazla et olduğunu farkettim ve daha düşük bir maliyete denk geliyordu. o yüzden kararsız kaldım bilgilendirirseniz sevinirim

10 CEVAP

Enesgunes

N&D 'yi tavsiye ederim

Faytekin

Britcare de ki somon yemek diye belirtilen et oranini hesaba katmayin cunku gereksiz kisimlardan olusuyor,o yuzden ND nin et orani cok daha fazla, ayrica vitamin ve mineral bakimindan da cok cok daha zengin bir mama Britcare e gore,o yuzden ND.

Gamzessven

Protein yüzdesi değil de kaynağı önemli. Yani un olarak bulunan protein ile taze kurutulmuş et arasında dağlar kadar fark var. Nd taze et konusunda daha iyi.

Emir-Badem

Ikiside saglikli mamalardir. Butceniz varsa N&D butceniz ortaysa brit care oneririm brit care guzel mamadir kediniz kisir ise eger premium paketini oneririm 8 kilosu 150 lira iken N&D den 3 kg bile alamiyorsunuz.

Cansumuezza

brit care pek sevilip iştahla yenen bir mama değil. içerik olarakta Nd daha güzel Nd alın

Sselin1

Ben tahilsiz mama aradigim zaman kullanmiştim kedilerim sevmedi icerigi kotu degil ama n&d ile kiyaslarsak n&d daha iyi tabi ve balikli bir secenegi de yok balik kaynagi un seklinde n&d de gercek balik eti var

Kisaike

Peki çok teşekkür ederim :))

pinposs

Ben de size N&D’yi öneririm.

minnoskoss_123

Her kedi Brit Care’i yemiyor. N&D alın bence.

bappatan

Brit premium u önerdi veterinerim ben de onu kullanıyorum care i aralardan seçip yemiyor resmen. Sinek böcek yiyen kedi mama ayırt ediyor ya mutlaka numunesini alıp deneyin yoksa elinizde patlar valla