Kedi Koruma Filesi Montajı

vildan27

evimin büyük bir balkonu var ve oraya kedi koruma filesi almak istiyorum ama montajı kolay oluyor mu,kendimiz yapabilir miyiz.

6 CEVAP

gozdeyilmaz

ya arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama bu ikisi arasındaki açık ara fiyat farkının sebebi ne acaba

Cansumuezza

inanun bunun cevabını öğrenirsem bende alacağım ********takini

vildan27

bu siteden alıp kullanan bi kaç kişi,ürün yorumlarında kurulumun kolay olduğunu yazmıştı ama nasıl kurulduğundan pek bahsetmemişlerdi,bir de sizin yazdığınız "********" internet sitesi mi,fiatları daha mı uygun.benim epeyce büyük bir balkonum var,kızım dışarıya çıkmaya çok meraklı,ben Gaziantep gibi sıcak bir şehirde yaşıyorum,havalar daha da ısınmadan bu sorunu halletmem gerek

Cansumuezza

https://www.*******.com.tr/cat-safety-net-bite-resistant-wire-reinforced-55021

Cansumuezza

benim bahsettiğim bu ölçüleride yazıyor sizde sizin bahsettiğinizi atarmısınız