Kedi Konserve Maması

dumanmia

Anket

Mio kuzu etli
(0 oy)
Nutri feline sığır etli
(8 oy)
Chefs choice tavuklu
(1 oy)
Golosi sığır etli ve ciğerli
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Hangi konserve mama daha kaliteli içerik olarak ben biraz araştırdım bu seçenekleri buldum sanırım golosi iyi fakat bilgim yok pek fazla hangisini almalıyım sizce?

5 CEVAP

Cansumuezza

nutri çok güzeldir ev maması gibidir ama benimki koklayıp gidiyor mesela.. maalesef bi süre sonra onun damak zevkine göre hateket ediyorsunuz

dumanmia

Benim kızım pek seçici değil açıkçası ama beğenmediği de oluyor ara sıra teşekkürler

Sselin1

Nutri felline guzel bir mama tavsiye ederim benim kediler bayilarak yedi çesit olarak secenekleri de mevcut. mesela gimcat guzel ama onun secenekleri kısıtlı

dumanmia

Teşekkürler

minnoskoss_123

Ben suzionline.com’dan okudum. N&D’nin konserve mamasını öneriyor. Nutri Feline Mamada Taurin İlavesi olmadığı yazıyor değerlendirmede. Bir inceleyin derim: https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/