Çok Acil Lütfen Bakın!!

Cansumuezza

Arkadaşlar kuzenim biraz evvel bu bebeği parkta eşyalarıyla terkedilmiş buldu. kedi bakımı hakkında bilgisi yok ve yurtta kalıyorlar yurt sadece bir gece kazan dairesinde kalabilir demiş ama böyle yaşaması imkansız İSTANBUL AVCILARDA kuzenim lütfen geçici olarak bari sahip çıkıcak birisi çıksın yoksa ölecek..

38 CEVAP

Cansumuezza

yuvayıda geçtim yaşaması için bir iki hafta birisi geçici olarak baksa yeter.

minnoskoss_123

Ben bizim dernek sitemizden de ilan veririm uygun bulursanız.

Cansumuezza

lütfen @minnoskos ulaşabildiğimiz heryere ulaşmamız lazım zaman çok az

Cansumuezza

@epiglottis var ama kimse kabul etmemiş bu kadar işte bunların insanlığı. bu arada bebek 10 günlük

minnoskoss_123

https://patilidostlardernegi.tr.gg/YUVA-ARAYANLAR.htm İlanı koydum bir nübakın isterseniz.

minnoskoss_123

Çok sevindim, ilanı hemen kaldırıyorum:)

zuhall

Sokaktaki hayvanlar herturlu yardim yapilmali. Zamaninda benim de veteriner masraflarini,pansiyon masraflarini karsiladigim canlar oldu.Ama calistigim icin ve cogu insan da calisiyor oldugu icin bu sekilde ozenle bakim isteyen bir kediye herkes yuva saglayamaz. Calismiyor olsam bile evimde de bir can bakiyorum. Bu durumda disardan bir kediyi hicbir tahlil ve onlem almadan evime alamam maalesef ki. Biliyorsunuz ki sokak canlarinda buara fip cok yaygin. Ve eve alip birbirleriyle hicbir temas etmemelerini saglamak imkansiz. Gecici yuva olurken de ciftlestirirken de gerekli tetkik yapilmali ve onlem alinmali diye dusunuyorum. Bu platformada herkes de bir can baktigi icin bu tur endiseleri tasiyor olabilirler. Yani baskalarinin insanligini elestirirken bunlari goz onunde bulundurun derim. Veterinerlerin kabul etmemesini anlamlandiramadim. Hayirseverlik olarak belki yapmazlar ama ucrete ragmen almadilarsa ayip etmislerdir.

Cansumuezza

insanlığını eleştirdiklerim evlerinde hayvan olmadığı halde pis,hastalık kaparım veya iğrenç diyen ama kendinisi iğrencin dibi olan şahıslardır. iş yardım etmeye gelince isteyen yapar bu saha 10 günlük bir bebek bir odada gayet iyi bakılabilirdi ben istanbulda olsam alırdım kısacası. her neyse Allah herkesin niyetini biliyor. sonuç olarak bu endişeleri hayvanın canından daha az taşıyan biri yuva oldu Allah razı olsun .

-Asil-

Balıkesirdeyim ben

Cansumuezza

zaten kuzenim yardım edecek kişiye getirecek kediyi

Cansumuezza

@ahsen instagramda bir sürü yere yazdık bir tanesi bile dönmedi bir tanesi. bebek süt içmiyor nasıl içireceğini kuzenimde bilmiyor zaten ve çok zor durumda

Cansumuezza

lütfen sorup hemen bana haber verir misiniz

Cansumuezza

İstanbulda hayvansever be bu kediyi kabul edecek veteriner bilen varsa onu bari söyleyin arkadaşlar

Cansumuezza

GÜNCEL..

minnoskoss_123

Arkadaşlarıma soracağım, maalesef ben eve alamıyorum:( Yer neresi? Bir de Petlebi’de ilanı varsa linkini atın paylaşayım.