Çok Acil Lütfen Bakın!!

Cansumuezza

Arkadaşlar kuzenim biraz evvel bu bebeği parkta eşyalarıyla terkedilmiş buldu. kedi bakımı hakkında bilgisi yok ve yurtta kalıyorlar yurt sadece bir gece kazan dairesinde kalabilir demiş ama böyle yaşaması imkansız İSTANBUL AVCILARDA kuzenim lütfen geçici olarak bari sahip çıkıcak birisi çıksın yoksa ölecek..

38 CEVAP

minnoskoss_123

İlan koydunuz mu?

Cansumuezza

koydum hala onay bekliyor

minnoskoss_123

Tamam ben ilan gelince paylaşırım. Umarım yuva bulunur yavrucağa:(

bappatan

Burda soru yerine yazmak yerine instagramda veya facebook ta ilan sayfalarına ilan verseydiniz 1 saate sahiplenilirdi...

minnoskoss_123

@bappatan bence bilmeden konuşmayın. Zaten @Cansumuezza bir canı yaşatmak amacıyla açmış soruyu.

minnoskoss_123

Petsbook.com diye bir site var oradan da ilan verip forum açabilirsiniz.

minnoskoss_123

Tamam ben siteye ilanını koyacağım. Sahiplenmek isteyen olursa diye cinsiyetini söyler misiniz?

minnoskoss_123

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/152116-olecek-aciklamayi-okuyun İlan bu sanırım ben hemen sitede de paylaşıyorum. Arkadaşlarımla konuşamadım daha. Şuan sınavdan çıktım derse giriyorum.