Bu Kedinin Sizce Nesi Var?

Fificat

Fotoğraftaki sokak kedisi hep sevdiğim minnoş bir kedi. Bu akşam farkettim yüzünde kocaman bir şişlik var. Eve aldım şimdi, sabah da veterinere götüreceğim ama sizce nedir bu şişlik? Fotoğrafta yanağının sağ tarafında nohuttan büyük şişlik var. Aynısının biraz büyüğü patisinin biraz üstünde var. Kanser mi acaba ne dersiniz?

3 CEVAP

Gamzessven

Nesi varmış götürdünüz mü veterinere?

Fificat

Belediyenin veteriner kliniğine götürecektim ama hekim saatliymiş yetişemedim, Pazartesi'ye kaldı. O zamana kadar evimizde misafir. Bir vetereiner arkadaşa danıştım alerji olabilir dedi. Biraz içim rahatladı ama Pazartesi göreceğiz, inşallah tedavi edilebilir bir şeydir.

Beyzanurtzlk

Ay inşallah bir şeyi yoktur kıyamam çok güzel...