Kedim Çok Garip Nefes Alıyor

aleynacamgoz

Kedim 2 gündür çok garip bi şekilde nefes alıyor, durup dururken fotoğraftaki gibi çömelip dilini ısırarak öksürür gibi nefes alıyor.. Kediler koşup yorulunca ağzı açık dili dışarda nefes alması gibi değil öyle düşünmeyin cidden garip bi şekildeydi yani videoya çekemedim yoksa veterinerimize soracaktım ama böyle bi olay yaşayan oldu mu hiç? Çok gerildim solunumla ilgili bi sorun olabilir mi?

4 CEVAP

pinarcaya

Astim krizi olabilir. Ve ya ust solunum yolu tikalidir. Bizim de boyle bir kedimiz var. Bir suru ilac kullandi. Su anda daha iyi.

Demetcinar

Merhaba, benım kedımde çok koşturup yorulunca soluk soluga kalıyordu seslı nefes alıp verıyordu vıdeosunu cektım gönderdim röntgen cekıldı ve kalp büyümesi çıktı. Siz de bi götürün isterseniz ne olur ne olmaz.

aleynacamgoz

Çok sağolun cevaplar için:( en kısa sürede götürmem lazim ozaman umarim önemli bi şey çıkmaz

Gamzessven

Akciğer ödemi de olabilir hepsi ciddi şeyler. Götürdünüz mü ne dedi?