Köpeğimi Kısırlaştırmak İstiyorum

ecehs

biraz da korkuyorum bu kısırlaştırma olayından narkozdan uyanamama olayı falan varmış diyorlar birde erkek köpek kısırlaştırma fiyatları ne kadardır ??

2 CEVAP

pinposs

Eğer iyi bir veteriner hekime götürüp kısırlaştırırsanız böyle bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Benim köpeğim dişi ama büyük ihtimalle fiyatı yakındır. Biz 800TL ye kısırlaştırdık ve dört gün boyunca veterinerde kaldı. Çok rahat oldu ve hiç ağrısı olmadı.

Gamzessven

Fiyatı gideceğiniz veterinere göre değişir. iyi bir veteriner bulduğunuzda gelişebilecek problemler azalıyor zaten