Dün Geceden Beri Kapının Önünde Ağlıyor

mgeldi123

Dün gece mamasını alıp eve girdim benim mamayla kapıdan içeri girdiğimi gördü. Geceden beri hala kapının orada ağlıyor. Yardımcı olur musunuz lütfen

4 CEVAP

Beyzanurtzlk

Büyük ihtimal terk edilmiş ağlıyor... ona biraz mama verip sahiplendirme ilanlarına verir misiniz?.. belki sahip çıkar

mgeldi123

Yanlış anlamışsınız veya ben yanlış anlatmışım. Benim kedim evin çıkış kapısında ağlıyor

Gamzessven

Kızgınlığa girdiği için yapıyor olabilir. Erkek mi? Kısır mı? Kaç aylık?

mgeldi123

Dişi kedi 4.5-5 aylık civarı olabilir sokaktan aldık 1-5 ay önce tam doğumunu bilmiyoruz.