Çok Havlamaya Köpek Cinsleri Nelerdir?

Sinem8888

Bahçede bakıma uygun kimseye rahatsızlık vermeyen havlamayan bir köpek almak istesem hangi cins köpek daha uygun olur?

3 CEVAP

MissClouseau

Barınaktan cins olmayan yetişkin bir köpek alın. Sessiz ve zamanının çoğunu bahçede geçirecek bir köpek aradığınızı söylerseniz yardımcı olurlar. Ama bahçede tek başına kalacaksa o gaddarlık olur. En sessiz köpek bile orada protesto etmek için haklı olarak havlayabilir. Eğer sadece bahçede kulübede kalacaklarsa iki tane köpek sahiplenmeyi düşünün derim, birbirlerine arkadaş olurlar hiç değilse.

Sinem8888

Teşekkür ederim ilginiz için

Ayse_naz_G

av köpekleri asla havlamaz anca sizi tehlikeye atacak birşey olursa havlar bizimki asla ve asla havlamaz ısırmaz uysaldır yani her türlü av köpeği olur demiyorum ama çatalburun önerebilirim :)