Kedim İçin Eglenceli Oyuncak Tavsiyesi Yapacak Olan Var Mı ?

Kedimekim

Kedim evde çok sıkılıyor ve enerjisini çok atamıyor. O yüzden ona yeni oyuncaklar almak istiyorum. Dikkatini cekebilcek zevkle oynayabilecgi oyuncak önerisi olan var mı ?

4 CEVAP

Gozdetemizel

Bildigimiz pipet alabilirsiniz.bizimki pipetle cok zaman geciriyor.bir de ikea dan pelus fare aldim onla cok oynuyor.

PsLuna

Küçük şeylerle oaynamayı seviyorsa ben petlebiden lion peluş top ve fare aldım 1, 2 lira fiyatları. Verince birkaç saat dünyayı unutuyor

Arthur4

Ben bitane karton kutuya delikler açtım yuvarlak şekilde kedimin elinin gireceği kadar içine de topunu attım içinde zilli olan elini sokup onu çıkarmaya çalışıyo hareket ettikçe ses olunca cildiriyo baya vakit geçiriyo :D

Gamzessven

Tüylü bir tokayı kurdalenin ucuna bağladım kurdaleyi salladıkça tokayı yakalamaya çalışıyor ikeanın peluş faresi de favorimiz. En basitinden battaniyenin altından elimi hareket ettirdikçe deliriyor sürtünme sesine