Pelvis Kemigi Ameliyatini İzmirde Yapan Bir Veteriner Var Mi?

melisakgul

Köpegime eskiden araba carpmisti hemen Veterinere götürdük fakat bisey olmadigini söylediler. Bunun üzerinden 2-3 sene kadar gecti. Köpegim son zamanlarda koltuklara cikamiyor ve dogru düzgün yatamiyordu. Veteriner pelvis kemiginde bi sorun oldugunu söyledi, muhtemelen kirik. Fakat bu ameliyati cogu Veteriner yapmiyormus. Yani Veterinerimizin dedigi sey bu. Izmirde Pelvis kemigini ameliyat eden bi Veteriner var mi acaba?

2 CEVAP

pinarcaya

Ben bornova apex veterinere goturuyorum kedimi. Bicok tedavi yaptigini gordum ama sizinkini bilmiyorum. Isterseniz bir sorun. Instagramda sayfasi da var.

melisakgul

Iletisime gececegim, tesekkürler